FlixBus chce konkurovat RegioJetu, zaměří se na Liberec

7. srpen 2017 | 10:12
Ilustrační smímek. Foto: pixabay.comIlustrační smímek. Foto: pixabay.com

LIBEREC - Cestující v autobusové dopravě se mohou těšit na dalšího silného dopravce. Poté, co linku z Prahy do krajských měst ovládl Vančurův RegioJet, vstupuje na trh další silná značka: FlixBus.

FlixBus jezdící v zelených autobusech o sobě dá vědět už od 17. srpna. Spustí provoz na trojici linek: Praha - Brno, Praha - Karlovy Vary, Praha - Český Krumlov. Za další dva týdny pak otevře linku z Prahy do Liberce a Plzně.

Provozovatelem má být společnost Umbrella Coach & Buses, která má co dočinění s FlixBusem. V jeho rezervačním systému se také objeví.

FlixBus se chce zaměři na linku z Prahy do Liberce. Tam nyní úřaduje žlutý RegioJet, FlixBus tam má dosud dvě linky v nezajímavých časech. To by se mělo změnit. Liberecký zákazník se pak může těsit na konkurenční boj a dočasné zlevnění jízdenek. FlixBus chce do Liberce jezdit až desetkrát denně!

V Liberci bude FlixBus stavět na autobusovém nádraží. V Praze bude mít nástupní stanice na Černém Mostě a Florenci.Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

18/8 / AKTUALITY / LIBEREC - S příchodem nového dopravce FlixBus na českou scénu se začínají dít zajímavé věci. Německý dopravce vyznačující se zelenými autobusy nutí jít Vančurův RegioJet do cenové války v rámci boje o zákazníky.


Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

16/8 / AKTUALITY / LIBEREC - Ministerstvo dopravy chce zrušit nebo výrazně omezit režijní jízdenky ve spojích Českých drah. Nejvíc to tak patrně odnesou držitele takových jízdenek na nejfrekventovanější trase v republice mezi Prahou a Ostravou. Ale novinka by se rovněž týkala lanovky na Ještěd!


Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

15/8 / KRIMI / LIBEREC - Na konci ledna došlo k nehodě v lyžařském areálu na Ještědu, když padesátiletý lyžař tam narazil do čtyřkolky lyžařské služby. Po skoro sedmi měsících našla policie viníka.


Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

14/8 / KRIMI / LIBEREC - V pondělí ráno došlo k tragédii v Liberci. 42letý muž, který záhy spáchal sebevraždu, měl usmrtit dvaašedesátiletou ženu a vážně zranit svou družku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516