Pokud bude sníh, rozjede se linka 39 z Liberce do Vesce

28. prosinec 2015 | 21:59
MHD v Liberci. Foto: archiv DPMLJMHD v Liberci. Foto: archiv DPMLJ

Liberec - Obnovení provozu linky č. 39 liberecké MHD, linka do sportovního areálu Vesec, bude v provozu pouze za vhodných sněhových podmínek.

Pro běžkaře a vyznavače zimních radovánek se od 25. 12. 2015 do 13. 3. 2016 opět rozjede linka městské hromadné dopravy č. 39. Jízdní řád zimních spojů linky č. 39 budou aktuálně ovlivňovat sněhové podmínky v lokalitě veseckého sportovního areálu.

Cestující najdou informace o provozu na www.dpmlj.cz nebo na zákaznickém centru MHD ve Fügnerově ulici v Liberci na tomto spojení: tel. 485 344 183, mob. 739 682 097.

Spoje sezonní víkendové linky budou odjíždět podle svého platného jízdního řádu z terminálu MHD ze stanoviště označeného č. 5 (odjezdové stání linky č. 21). K dopravě do areálu lze použít i současně provozované spoje linek č. 13, 24 a 26 směr Doubí Sídliště, do zastávky U střediska. Odkud čeká návštěvníky přibližně 10 minut chůze.

Nová zimní víkendová linka s označením 39 bude zajíždět až na parkoviště přímo v areálu, tak jako tomu bylo již v letních měsících. Rozdíl proti letnímu provozu (jízdnímu řádu) je, že kromě víkendových spojů jsou nově zařazeny dva spoje v pracovní dny v podvečerních hodinách, které by měly vylákat občany k večernímu lyžování.

Dopravní podnik zavedl sezonní autobusovou linku do sportovního areálu Vesec od 8. května do 30. září letošního roku. Linka byla navržena jako víkendová, sloužící převážně rodinám s dětmi a zájemcům sportovního vyžití všech možností, které areál nabízí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

18/8 / AKTUALITY / LIBEREC - S příchodem nového dopravce FlixBus na českou scénu se začínají dít zajímavé věci. Německý dopravce vyznačující se zelenými autobusy nutí jít Vančurův RegioJet do cenové války v rámci boje o zákazníky.


Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

16/8 / AKTUALITY / LIBEREC - Ministerstvo dopravy chce zrušit nebo výrazně omezit režijní jízdenky ve spojích Českých drah. Nejvíc to tak patrně odnesou držitele takových jízdenek na nejfrekventovanější trase v republice mezi Prahou a Ostravou. Ale novinka by se rovněž týkala lanovky na Ještěd!


Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

15/8 / KRIMI / LIBEREC - Na konci ledna došlo k nehodě v lyžařském areálu na Ještědu, když padesátiletý lyžař tam narazil do čtyřkolky lyžařské služby. Po skoro sedmi měsících našla policie viníka.


Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

14/8 / KRIMI / LIBEREC - V pondělí ráno došlo k tragédii v Liberci. 42letý muž, který záhy spáchal sebevraždu, měl usmrtit dvaašedesátiletou ženu a vážně zranit svou družku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516