V Hrádku nad Nisou se jednalo o využítí budoucí průmyslové zóny

24. září 2015 | 07:44
Hrádek nad Nisou. Foto: archiv města Hrádek n./N.Hrádek nad Nisou. Foto: archiv města Hrádek n./N.

Hrádek n/N. - Starosta města Hrádek nad Nisou uvítal pracovní návštěvu s v čele náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou. Jednalo se o využití části budoucí průmyslové zóny pro zázemí složek integrovaného záchranného systému.

Starosta města Josef Horinka na radnici přivítal hosty pracovní návštěvy v čele s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou, který tu zastupoval ministra Jana Mládka.

„Tématem jednání bylo možné využití části budoucí hrádecké průmyslové zóny pro komplexní řešení zahrnující zázemí složek integrovaného záchranného systému, odstavné plochy pro automobilovou nákladní dopravu, služby i obchody," řekl mluvčí Roman Sedláček.

O budoucnosti průmyslové zóny by mělo být rozhodnuto ještě v tomto roce. Zájemci o pozemky ve dvou průmyslových zónách mezi Hrádkem nad Nisou a Oldřichovem na Hranicích mají na své nabídky čas už jen do konce října. V minulosti o pozemky nebyl výrazný zájem, ale situace se změnila, nejspíš díky zlepšující se české ekonomice.

Pro obyvatele by mělo otevření průmyslové zóny přinést benefity v podobě pracovních nabídek nebo lepší dostupnosti složek integrovaného záchranného systému.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

18/8 / AKTUALITY / LIBEREC - S příchodem nového dopravce FlixBus na českou scénu se začínají dít zajímavé věci. Německý dopravce vyznačující se zelenými autobusy nutí jít Vančurův RegioJet do cenové války v rámci boje o zákazníky.


Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

16/8 / AKTUALITY / LIBEREC - Ministerstvo dopravy chce zrušit nebo výrazně omezit režijní jízdenky ve spojích Českých drah. Nejvíc to tak patrně odnesou držitele takových jízdenek na nejfrekventovanější trase v republice mezi Prahou a Ostravou. Ale novinka by se rovněž týkala lanovky na Ještěd!


Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

15/8 / KRIMI / LIBEREC - Na konci ledna došlo k nehodě v lyžařském areálu na Ještědu, když padesátiletý lyžař tam narazil do čtyřkolky lyžařské služby. Po skoro sedmi měsících našla policie viníka.


Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

14/8 / KRIMI / LIBEREC - V pondělí ráno došlo k tragédii v Liberci. 42letý muž, který záhy spáchal sebevraždu, měl usmrtit dvaašedesátiletou ženu a vážně zranit svou družku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516