Kvůli penězům skončil přepadený muž v nemocnici

22. září 2015 | 07:56
Znak Policie ČRZnak Policie ČR

Liberec - V pátečních, nočních hodinách byl přepaden 48letý muž, který skončil na traumatologii liberecké nemocnice. Tři útočníci chtěli peníze a tak muže zezadu přepadli, bili ho pěstmi a křičeli ať jim dá své peníze.

Přepadený, 48letý Liberečan, utrpěl především znanění v obličeji, na hlavě a tržnou ránu ucha. S těmito zraněními muž skončil v pátek v noci v Krajské nemocnici Liberec, na traumatologii.

„Muže v pátek mezi desátou a jedenáctou hodinou v noci přepadli v ulici Lazebnický vrch tři muži. Bez varování ho napadli zezadu a pak jej kopali a bili pěstmi do obličeje. Přitom stále opakovali, že chtějí peníze. Všichni tři útočníci v bití pokračovali i přesto, že muž již nehybně a bezmocně ležel na zemi a sděloval jim, že u sebe žádné peníze nemá. Celého ho ještě prohledali a pak utekli neznámo kam. Zkrvaveného muže si následně všiml náhodný kolemjdoucí a přivolal policisty, " uvedla polecejní mluvčí Vlasta Suchánková.

„Zbitý muž skončil v péči lékařů na traumatologickém oddělení Krajské nemocnice Liberec. Až následujícího dne byl schopen výslechu. K útočníkům uvedl, že se jednalo o tři muže ve věku 27 až 40 let. Všichni měřili zhruba kolem 165cm a byli silnější postavy. Jeden z nich měl na sobě bílé tričko s krátkým rukávem, modré kraťasy a na nohou bílé botasky. Na hlavě měl tmavou kšiltovku a pod ní krátké kudrnaté vlasy.Druhý z mužů byl měl oholenou hlavu, na ní rovněž kšiltovku. Byl oblečen do riflové košile s dlouhým rukávem a černých kalhot. Poslední muž měl na sobě bundu a kalhoty hnědé barvy, zřejmě značky Adidas a tmavé botasky značky Nike, " dodala mluvčí.

Napadený muž uvedl, že trojice agresorů se často pohybují v centru města, někdy i černým labradorem nebo na kole. Policie na tomto základě prohledává Liberec a stále po útočnících pátrá. Těm nyní hrozí až desetileté tresty.

„Poškozenému, kterým je člověk bez stálého domova a finančních prostředků, policisté doporučili, aby se obrátil na zařízení "Naděje", které by mu mohlo vyměnit jeho zničené a zakrvácené oblečení po pátečním napadení, za nové, " uvedla mluvčí.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

LIBEREC: Více nočních spojů v MHD

LIBEREC: Více nočních spojů v MHD

25/7 / AKTUALITY / LIBEREC - Od pozimu čeká na cestující v MHD v Liberci a Jablonci příjemné překvapení. Vedení dopravního podniku tam navýší počet nočních linek, rozhodnutí už schválila liberecká radnice.


Sparta a Slavia? To jsou nesmysly,  ulevil si liberecký Coufal

Sparta a Slavia? To jsou nesmysly, ulevil si liberecký Coufal

24/7 / SPORT / LIBEREC - Trojnásobný český fotbalový mistr z Liberce vstupuje do ligové sezóny 2017-2018 se střídmějšími ambicemi. Chtěl by napravit deváté místo z poslední sezóny a přál by se přiblížit pohárovým příčkám, což vzhledem k současnému kádru zní bláhově, i když... Liberec už v minulosti dokázal mnohokrát překvapit a všem favoritům vypálit rybník.


Na Liberecku se srazila tři auta a zranilo se sedm lidí

Na Liberecku se srazila tři auta a zranilo se sedm lidí

23/7 / KRIMI / LIBERECKO - Divokou nehodu u obce Lvová u Jablonného v Podještědí museli řešit záchranáři i policisté v sobotním večeru.


Tragická nehoda na Liberecku: Auto narazilo do stromu

Tragická nehoda na Liberecku: Auto narazilo do stromu

23/7 / KRIMI / LIBERECKO - Sobotní noc se stala tragickou poté, co v Jeřmanicích narazilo auto do stromu. Jeden člověk zemřel.
SeveročeskýDeník.czNovinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516