Tragédie. Záhadná smrt chlapce v libereckém bazénu

4. září 2016 | 23:29
Bazén Liberec, ilustrační foto. Foto: archiv Facebook Bazén LiberecBazén Liberec, ilustrační foto. Foto: archiv Facebook Bazén Liberec

LIBEREC - Tragédie se stala v libereckém plaveckém bazénu. V sobotu (3.9.2016) utonul chlapec (14). Nalezen byl po několika hodinách v odtokovém potrubí.

Podle zatím zveřejněných informací se skupina chlapců pohybovala v atrakci divoká řeka. Ovšem jeden z chlapůc náhle zmizel. Až po několika hodinách pátrání byl nalezen v odtokovém potrubí. To ale mělo být zabezpečeno nerezovou síťkou.

Podle serveru Liberecká Drbna se ostatní kamarádi pokoušeli chlapce najít a prohledali i divokou řeku. Když se jim ho nedařilo najít, obrátili se na plavčíky, kteří rozjeli velkou pátrací akci.

V bazénu chlapce hledal i jeho otec. Nakonec vše oznámil policii. Bazén pak byl prohledán důkladně a ve 23 hodin bylo tělo nalezeno.

V rouře bylo ale podle serveru zaklíněné tak, že se ho podařilo vyprostit až po několika hodinách. Policisté nařídili soudní pitvu, která by měla pomoci objasnit, jak chlapec zemřel. Policie vzhledem k věku chlapce nebude sdělovat podrobnosti z vyšetřování.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

LIBEREC: Více nočních spojů v MHD

LIBEREC: Více nočních spojů v MHD

25/7 / AKTUALITY / LIBEREC - Od pozimu čeká na cestující v MHD v Liberci a Jablonci příjemné překvapení. Vedení dopravního podniku tam navýší počet nočních linek, rozhodnutí už schválila liberecká radnice.


Sparta a Slavia? To jsou nesmysly, ulevil si liberecký Coufal

Sparta a Slavia? To jsou nesmysly, ulevil si liberecký Coufal

24/7 / SPORT / LIBEREC - Trojnásobný český fotbalový mistr z Liberce vstupuje do ligové sezóny 2017-2018 se střídmějšími ambicemi. Chtěl by napravit deváté místo z poslední sezóny a přál by se přiblížit pohárovým příčkám, což vzhledem k současnému kádru zní bláhově, i když... Liberec už v minulosti dokázal mnohokrát překvapit a všem favoritům vypálit rybník.


Na Liberecku se srazila tři auta a zranilo se sedm lidí

Na Liberecku se srazila tři auta a zranilo se sedm lidí

23/7 / KRIMI / LIBERECKO - Divokou nehodu u obce Lvová u Jablonného v Podještědí museli řešit záchranáři i policisté v sobotním večeru.


Tragická nehoda na Liberecku: Auto narazilo do stromu

Tragická nehoda na Liberecku: Auto narazilo do stromu

23/7 / KRIMI / LIBERECKO - Sobotní noc se stala tragickou poté, co v Jeřmanicích narazilo auto do stromu. Jeden člověk zemřel.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516