Tragédie. Záhadná smrt chlapce v libereckém bazénu

4. září 2016 | 23:29
Bazén Liberec, ilustrační foto. Foto: archiv Facebook Bazén LiberecBazén Liberec, ilustrační foto. Foto: archiv Facebook Bazén Liberec

LIBEREC - Tragédie se stala v libereckém plaveckém bazénu. V sobotu (3.9.2016) utonul chlapec (14). Nalezen byl po několika hodinách v odtokovém potrubí.

Podle zatím zveřejněných informací se skupina chlapců pohybovala v atrakci divoká řeka. Ovšem jeden z chlapůc náhle zmizel. Až po několika hodinách pátrání byl nalezen v odtokovém potrubí. To ale mělo být zabezpečeno nerezovou síťkou.

Podle serveru Liberecká Drbna se ostatní kamarádi pokoušeli chlapce najít a prohledali i divokou řeku. Když se jim ho nedařilo najít, obrátili se na plavčíky, kteří rozjeli velkou pátrací akci.

V bazénu chlapce hledal i jeho otec. Nakonec vše oznámil policii. Bazén pak byl prohledán důkladně a ve 23 hodin bylo tělo nalezeno.

V rouře bylo ale podle serveru zaklíněné tak, že se ho podařilo vyprostit až po několika hodinách. Policisté nařídili soudní pitvu, která by měla pomoci objasnit, jak chlapec zemřel. Policie vzhledem k věku chlapce nebude sdělovat podrobnosti z vyšetřování.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jablonecké obrození. Po blamáži s Příbramí Jablonec trápí favority

Jablonecké obrození. Po blamáži s Příbramí Jablonec trápí favority

22/5 / SPORT / JABLONEC - S tak bojovnou formou jako v posledních čtyřech zápasech by se třeba Jablonec místo v klidných vodách středu tabulky pohyboval na pohárových pozicích. Pro zelenobílé možná škoda, že sezóna končí, když s jejím závěrem předvádí pohledný fotbal a potrápili už nejednoho favorita soutěže.


Stále chceme skončit v tabulce před Libercem, říká jablonecký gólman Hrubý

Stále chceme skončit v tabulce před Libercem, říká jablonecký gólman Hrubý

21/5 / SPORT / JABLONEC - Čistým kontem v duelu proti Teplicím přispěl k bezbrankové remíze brankář Jablonce Vlastimil Hrubý. V rámci severočeského derby řešil jen dva obtížné zákroky, v obou případech vytěsnil míč na brankovou konstrukci. Po utkání mohl gólman Jablonce v klidu hodnotit situaci svého týmu, Jablonec zakončí ligovou soutěž za týden v Karviné.


Liberecko je prošpikováno kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Liberecko je prošpikováno kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / LIBERECKO - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Liberecku. Dokonce nezahálejí ani soukromníci.


Po další výhře má Slovan Liberec klid pro zbytek sezóny

Po další výhře má Slovan Liberec klid pro zbytek sezóny

2/5 / SPORT / LIBEREC - Ještě po několika prvních kolech jarní části fotbalové ligy se zdálo, že Slovan Liberec bude mít záchranářské starosti. Ovšem v současné době panuje pod Ještědem mnohem pozitivnější nálada. Tým díky dosavadnímu zisku 32 bodů má prakticky jisté setrvání v soutěži a může se chystat v relativním klidu na další zápasy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516