David Pavelka prodloužil v Liberci smlouvu do června 2017

2. prosinec 2015 | 19:17
David Pavelka. Foto: archiv MojeLiberecko.czDavid Pavelka. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

Liberec - Fotbalový FC Slovan Liberec oznámil důležitou zprávu. Český reprezentant, kapitán libereckého mužstva a jeden ze stěžejních hráčů týmu David Pavelka podepsal pod Ještědem novou smlouvu. Podle ní bude dres libereckého celku oblékat do června roku 2017.

„Dlouhodobě se netajím tím, že jsem ve Slovanu spokojený. Díky němu jsem ochutnal evropský fotbal, dostal jsem se do reprezentace. Prostě nebyl důvod měnit něco, co evidentně funguje. Co se zahraničního angažmá týká, tak není kam spěchat. Ve Slovanu máme podmínky výborné. Tím ale neříkám, že bych někdy v budoucnu angažmá v zahraničí nezvažoval," řekl kapitán David Pavelka.

Pavelkovo rozhodnutí kvituje i sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar: „Jsem velmi rád, že se nám podařilo s Davidem tak rychle a konstruktivně dohodnout podmínky nové smlouvy. David se zachoval jako správný kapitán. Ukázal, že jeho srdce je modrobílé. A i přesto, že je bezesporu nadstandardním hráčem, jehož výkonnost přesahuje domácí ligu, se rozhodl podepsat novou smlouvu," řekl Nezmar. Původní smlouva kapitána končila v červnu roku 2016.

David Pavelka působí ve Slovanu od ledna roku 2013. Odehrál za něj 75 zápasů, ve kterých vstřelil 19 branek. Vrcholem podzimu 2015 v Liberci bude rozhodující zápas s Olympique Marseille o postup do jarní fáze v Evropské lize - 10. prosince.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Krajský tlak: Z Liberce do Prahy vlakem za 60 minut a rekonstrukce trati na Českou Lípu

Krajský tlak: Z Liberce do Prahy vlakem za 60 minut a rekonstrukce trati na Českou Lípu

15/1 / KAUZY / LIBERECKÝ KRAJ - Liberecký kraj dlouhodobě usiluje o zrychlení vlakového spojení z Liberce do Prahy. Kraj požaduje cestovní čas do hlavního města do šedesáti minut. Příprava projektu se zatím dlouhá léta vleče.


Frýdlanstko sužuje bílá tma. Silničáři vyhlásili kalamitní stav

Frýdlanstko sužuje bílá tma. Silničáři vyhlásili kalamitní stav

12/1 / KAUZY / FRÝDLANTSKO - Silničáři vyhlásili ve středu (11.1.2017) večer pro Frýdlantský výběžek s okamžitou platností kalamitní stav. Kvůli sněhu je tzv. bílá tma. Průjezdné jsou jen hlavní tahy, a to s obtížností.


Liberec pustil Sýkoru do Slavie, z Edenu naopak získal Voltra

Liberec pustil Sýkoru do Slavie, z Edenu naopak získal Voltra

6/1 / SPORT / LIBEREC - V zimním přestupovém období zatím fotbalový Liberec pouštěl hráče směrem ven. Naposledy ze Slovanu zamířil do Slavie záložník Jan Sýkora. Naopak z Prahy do Liberce má přijít Radek Voltr.


Přívaly sněhu ochromují Liberecký kraj

Přívaly sněhu ochromují Liberecký kraj

4/1 / KAUZY / LIBERECKÝ KRAJ - Přívaly sněhu komplikují od rána dopravu v Libereckém kraji. Přes noc napadlo od pěti do 40 až 50 centimetrů sněhu. Nejvíce sněhu je v Krkonoších.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516