David Pavelka prodloužil v Liberci smlouvu do června 2017

2. prosinec 2015 | 19:17
David Pavelka. Foto: archiv MojeLiberecko.czDavid Pavelka. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

Liberec - Fotbalový FC Slovan Liberec oznámil důležitou zprávu. Český reprezentant, kapitán libereckého mužstva a jeden ze stěžejních hráčů týmu David Pavelka podepsal pod Ještědem novou smlouvu. Podle ní bude dres libereckého celku oblékat do června roku 2017.

„Dlouhodobě se netajím tím, že jsem ve Slovanu spokojený. Díky němu jsem ochutnal evropský fotbal, dostal jsem se do reprezentace. Prostě nebyl důvod měnit něco, co evidentně funguje. Co se zahraničního angažmá týká, tak není kam spěchat. Ve Slovanu máme podmínky výborné. Tím ale neříkám, že bych někdy v budoucnu angažmá v zahraničí nezvažoval," řekl kapitán David Pavelka.

Pavelkovo rozhodnutí kvituje i sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar: „Jsem velmi rád, že se nám podařilo s Davidem tak rychle a konstruktivně dohodnout podmínky nové smlouvy. David se zachoval jako správný kapitán. Ukázal, že jeho srdce je modrobílé. A i přesto, že je bezesporu nadstandardním hráčem, jehož výkonnost přesahuje domácí ligu, se rozhodl podepsat novou smlouvu," řekl Nezmar. Původní smlouva kapitána končila v červnu roku 2016.

David Pavelka působí ve Slovanu od ledna roku 2013. Odehrál za něj 75 zápasů, ve kterých vstřelil 19 branek. Vrcholem podzimu 2015 v Liberci bude rozhodující zápas s Olympique Marseille o postup do jarní fáze v Evropské lize - 10. prosince.

Aktuální kurzy


Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Žáci liberecké ZŠ byli na generální zkoušce hudebního festivalu Pražské jaro

Žáci liberecké ZŠ byli na generální zkoušce hudebního festivalu Pražské jaro

23/5 / ŽIVOTNÍ STYL / LIBEREC, PRAHA - Žáci Základní školy Liberec, Křížanská 80, se zúčastnili generální zkoušky Symfonického orchestru Českého rozhlasu na jeho vystoupení v rámci prestižního mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Po generální zkoušce mohli žáci debatovat s dirigentem Jackem Kaspszykem a klavíristou Javierem Perianesem a nahlédnout do zákulisí jedné z nejprestižnějších akcí na hudebním poli v České republice.


Zachraňme kino Varšava: Záchrana spočívá v tom, že je dům otevřen a využíván, říká Jiří Žid

Zachraňme kino Varšava: Záchrana spočívá v tom, že je dům otevřen a využíván, říká Jiří Žid

23/5 / AKTUALITY / LIBEREC - "Město jako vlastník je dlouhodobě v nelehké finanční situaci. Ve spolupráci s ním hledáme dotačí tituly, které by bylo možné využít pro rekonstrukci budovy. Jako spolek se snažíme o grantovou podporu pro kulturní provoz," říká v rozhovoru člen libereckého spolku Zachraňme kino Varšava Jiří Žid.


Operní soubor libereckého Divadla F. X. Šaldy uvede inscenaci THAÏS

Operní soubor libereckého Divadla F. X. Šaldy uvede inscenaci THAÏS

21/5 / KULTURA / LIBEREC - Operní soubor libereckého Divadla F. X. Šaldy u příležitosti připravovaných operních, operetních a muzikálových premiér uvede vlajkovou inscenaci THAÏS.


POKOS: Plameny a výbuchy ukázaly, že chemie umí být zábavná i nebezpečná

POKOS: Plameny a výbuchy ukázaly, že chemie umí být zábavná i nebezpečná

21/5 / ŽIVOTNÍ STYL / LIBEREC - Po lednové, únorové a dubnové sérii akcí na základních školách Libereckého a Ústeckého kraje se projekt POKOS zastavil opět u chemiků v Liberci. Tentokrát se ale více než dvě stě dětí vydalo pěšky za chemiky do kasáren, kde si pro ně vojáci připravili sportovně vzdělávací program POCHOD.

SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516