David Pavelka prodloužil v Liberci smlouvu do června 2017

2. prosinec 2015 | 19:17
David Pavelka. Foto: archiv MojeLiberecko.czDavid Pavelka. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

Liberec - Fotbalový FC Slovan Liberec oznámil důležitou zprávu. Český reprezentant, kapitán libereckého mužstva a jeden ze stěžejních hráčů týmu David Pavelka podepsal pod Ještědem novou smlouvu. Podle ní bude dres libereckého celku oblékat do června roku 2017.

„Dlouhodobě se netajím tím, že jsem ve Slovanu spokojený. Díky němu jsem ochutnal evropský fotbal, dostal jsem se do reprezentace. Prostě nebyl důvod měnit něco, co evidentně funguje. Co se zahraničního angažmá týká, tak není kam spěchat. Ve Slovanu máme podmínky výborné. Tím ale neříkám, že bych někdy v budoucnu angažmá v zahraničí nezvažoval," řekl kapitán David Pavelka.

Pavelkovo rozhodnutí kvituje i sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar: „Jsem velmi rád, že se nám podařilo s Davidem tak rychle a konstruktivně dohodnout podmínky nové smlouvy. David se zachoval jako správný kapitán. Ukázal, že jeho srdce je modrobílé. A i přesto, že je bezesporu nadstandardním hráčem, jehož výkonnost přesahuje domácí ligu, se rozhodl podepsat novou smlouvu," řekl Nezmar. Původní smlouva kapitána končila v červnu roku 2016.

David Pavelka působí ve Slovanu od ledna roku 2013. Odehrál za něj 75 zápasů, ve kterých vstřelil 19 branek. Vrcholem podzimu 2015 v Liberci bude rozhodující zápas s Olympique Marseille o postup do jarní fáze v Evropské lize - 10. prosince.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře



Top zprávy

Autobusový terminál v Liberci vznikne podle návrhu Petra Stolína

Autobusový terminál v Liberci vznikne podle návrhu Petra Stolína

26/4 / AKTUALITY / LIBEREC - Na základě návrhu architekta Petra Stolína vznikne nový autobusový terminál v Liberci. Hodnotící komise vybírala z celkem šesti návrhů libereckých architektonických kanceláří. Navržené pořadí následně schválila i rada města.


Rozpad koalice v Liberci. Změna pro Liberec nevěří primátorovi, tvrdí

Rozpad koalice v Liberci. Změna pro Liberec nevěří primátorovi, tvrdí

12/4 / AKTUALITY / LIBEREC - Změna pro Liberec vypověděla v Liberci politikům zvoleným za hnutí ANO koaliční smlouvu. Jako důvod uvedli členové Změny opakované porušování koaliční smlouvy při hlasování, předchozí odvolání náměstkyně Karolíny Hrbkové a ztrátu důvěry v primátora Tibora Batthyányho.


Fotbalový Liberec kosí zranění a záchranu v lize stále nemá jistou

Fotbalový Liberec kosí zranění a záchranu v lize stále nemá jistou

11/4 / SPORT / LIBEREC - Fotbalisté Slovanu Liberec stále prožívají kolísavé jaro. Doma porazili Karvinou, pak ale v pohárovém utkání dostali čtyři góly od Zlína a následně tři branky v Teplicích.


Hraniční přechod Kunratice - Bogatynia je pro auta opět zprovozněn

Hraniční přechod Kunratice - Bogatynia je pro auta opět zprovozněn

10/4 / AKTUALITY / KUNRATICE - Hraniční přechod Kunratice/Bogatynia na krajské silnici III/03511 je znovu otevřený. Zcela uzavřen byl od pondělí 3. dubna v souvislosti se zahájením rekonstrukce silnice Frýdlant – Kunratice – státní hranice.




SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516