Návrat! Fotbalista Staniclav Tecl je zpátky v Jablonci

9. srpen 2017 | 22:19
Stanislav Tecl. Foto: MojeLiberecko.czStanislav Tecl. Foto: MojeLiberecko.cz

JABLONEC - To je kumšt! Peltův Jablonec prodal před půlrokem v zimě útočníka Stanislava Tecla do Slavie, aby ho zanedlouho přivítal zpět. Nyní se Tecl vrací na hostování do Jablonce.

Jablonec Tecla v zimě (jistě) výhodně prodal a nyní ho má za drobné zpátky v rámci hostování. A jelikož se jedná o šikovného útočníka, Jablonec může hlásit značně výrazné posílení v útoku. O tom se může přesvědčit už v neděli v Teplicích, kam Jablonec zajíždí v rámci 3. kola HET ligy a tam by už Stanislav Tecl mohl být k dispozici.

Tecl se neprosadil v nadupaném kádru Slavie Praha a nyní po štacích v Jihlavě a Plzni bude znovu oblékat jablonecký dres.

Názory slávistických fanoušků v otázce Teclova odchodu z pražského klubu se různí. Na webu slavia.cz řada diskutujících přijala odchod jejich hráče s povděkem, jiní se naopak Tecla zastávají a připomínají, že ve Slavii místo očekávaného působení v útoku nastupoval pod koučem Jaroslavem Šilhavým spíše na kraji zálohy, což mu tolik nesvědčilo.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

Bitva o zákazníka. RegioJet a FlixBus se přetahují o cestující do Liberce

18/8 / AKTUALITY / LIBEREC - S příchodem nového dopravce FlixBus na českou scénu se začínají dít zajímavé věci. Německý dopravce vyznačující se zelenými autobusy nutí jít Vančurův RegioJet do cenové války v rámci boje o zákazníky.


Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

Režijka na lanovku na Ještěd přestane platit

16/8 / AKTUALITY / LIBEREC - Ministerstvo dopravy chce zrušit nebo výrazně omezit režijní jízdenky ve spojích Českých drah. Nejvíc to tak patrně odnesou držitele takových jízdenek na nejfrekventovanější trase v republice mezi Prahou a Ostravou. Ale novinka by se rovněž týkala lanovky na Ještěd!


Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

Za úmrtí lyžaře na Ještědu může podle policie záchranář

15/8 / KRIMI / LIBEREC - Na konci ledna došlo k nehodě v lyžařském areálu na Ještědu, když padesátiletý lyžař tam narazil do čtyřkolky lyžařské služby. Po skoro sedmi měsících našla policie viníka.


Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

Tragédie v Liberci. Muž se oběsil poté, co měl napadnout dvě ženy

14/8 / KRIMI / LIBEREC - V pondělí ráno došlo k tragédii v Liberci. 42letý muž, který záhy spáchal sebevraždu, měl usmrtit dvaašedesátiletou ženu a vážně zranit svou družku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLiberecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLiberecko.cz na Facebooku


Redakce MojeLiberecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516